Pałac Biesa

wróć

Wypoczynek, wesela i biznes w pałacowych klimatach.

 

W Pałacu Biesa natura odmierza czas malowniczymi wschodami słońca, refleksami światła przenikającego przez konary parkowych platanów, śpiewem ptaków i wieczornym cykaniem świerszczy. Otulony zieloną okolicą stylowy pałac o zjawiskowej architekturze i designerskich wnętrzach zachwyca Gości komfortem, staropolskimi fantazjami kulinarnymi oraz profesjonalną obsługą.

 

Pałac zlokalizowany jest w uroczej miejscowości Olszanica u wrót Bieszczadów. Wystarczająco daleko, aby zapomnieć o wielkomiejskim zgiełku i wystarczająco blisko, aby korzystać z atrakcji okolicznych miast.

 

W naszych obiektach możemy ugościć łącznie 85 gości w budynku Pałacu Biesa oraz ośrodku wczasowym "SAN".

 

Zapraszamy do Pałacu.

 

Zanim otworzysz drzwi Pałacu Biesa zachwycisz się widokiem pałacowego parku z romantycznymi alejami oświetlonymi przez nastrojowe latarnie. Kiedy już przestąpisz próg urzeknie Cię wystrój hotelowych wnętrz. Pałacowe pokoje olśniewają stylową aranżacją wnętrz, komfortem i bajkowymi widokami z okien.

 

 

Wesela i bankiety.

Sala weselna w Bieszczadach - luksusowa sala na wesele.

 

W Pałacu Biesa organizujemy nie tylko wesela w pałacowych klimatach, ale także romantyczne śluby. Narzeczeni mogą powiedzieć sobie "Tak" w zachwycającej alkowie parkowej altany, aby już jako Państwo Młodzi przeżyć piękną weselną zabawę do białego rana w stylu garden party lub w klimatycznej sali weselno-bankietowej.

 

Pałac dla firm

 

W Ośrodku SAN na naszych Gości czekają 2 multimedialne sale szkoleniowe, w Pałacu - zjawiskowe sale bankietowo-konferencyjne oraz idealne miejsce na kameralne spotkanie, czyli nastrojowa Piwniczka. Organizujemy niepowtarzalne spotkania integracyjne dla firm, szkolenia oraz sportowe eventy biznesowe.

 

Odwiedź zachwycający świat Pałacu Biesa.

Newsletter