Seminaria i bankiety

wróć

Pałac zlokalizowany jest w uroczej miejscowości Olszanica u wrót Bieszczadów. Wystarczająco daleko, aby zapomnieć o wielkomiejskim zgiełku i wystarczająco blisko, aby korzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez Góry Bieszczady.

 

Obiekt i infrastruktura

Do dyspozycji Gości jest ogrodzony kompleks budynków wraz z otaczającym go 16 hektarowym parkiem historycznym i terenami rekreacyjnymi. Park jest tak zaprojektowany, aby można było w nim realizować dowolne imprezy plenerowe. Posiadamy kompletną infrastrukturę techniczną i wszelkie niezbędne media.

Teren i obiekty są w zasięgu bezprzewodowego Internetu. Pozostały sprzęt specjalistyczny ( drukarki, skanery, kopiarki, okablowanie, zasilacze, itp.) udostępniany jest na życzenie Gości.

 

Pokoje

Ośrodek oferuje noclegi w 7 luksusowych apartamentach w Pałacu i 36 komfortowych pokojach jedno-, dwu-, trzy-, i czteroosobowych z nowoczesnym wyposażeniem w Ośrodku SAN. W naszych pokojach przyjąć możemy grupy do 100 osób.

 

Atrakcje w Pałacu

Obiekt posiada szerokie zaplecze rekreacyjne, m.in. saunę fińską, siłownię, bilard, stół do tenisa stołowego, cymbergaj, dwa korty tenisowe, boisko do siatkówki i koszykówki, wynajem rowerów, zewnętrny basen rekreacyjny.

Na życzenie Klienta zajmujemy się także organizacją dodatkowych atrakcji.

 

Sale konferencyjne

Pałac Biesa oferuje 5 sal bankietowo-konferencyjnych, w których można przygotować kameralne spotkania dla 10 osób, szkolenia dla 50 uczestników czy konferencje i konwencje dla 100 osób.

 

Gastronomia

W salach restauracyjnych i bankietowych przygotujemy uroczystości dla 120 osób a w historycznym parku pikniki i imprezy plenerowe

 

Parking

Dla samochodów naszych Gości przygotowany jest bezpłatny, ogrodzony i monitorowany parking główny na ponad 50 samochodów. Na ogrodzonym dodatkowym terenie zielonym jesteśmy w stanie ulokować jeszcze więcej pojazdów.

 

Serdecznie zapraszamy. 

Newsletter